Uzun Dönem Dil Okulu
Amerika Uzun Dönem Dil Okulu

İyi bir eğitim hayatı veya kariyerinizde ilerlemek için iyi bir İngilizce bilgisinin günümüz çağındaki gerekliliğinin hepimiz farkındayız. İyi bir İngilizce bilginiz yoksa iyi bir iş bulabilmeniz imkânsız hale gelmiş durumda. İyi bir İngilizce bilgisi ile yurtdışında iş imkanları da size kapılarını açabilir. Türkiye’de öğrendiğiniz İngilizce’nizin size sağlayacağı avantaj, yurtdışında akıcı bir İngilizce konuşma seviyesine gelebilmek için daha az zaman harcamanızdır. Yeterli bir İngilizce eğitiminiz varsa 3-4 ay, ama yoksa 6 ay ve üzeri bir eğitim, sizin için doğru tercih olacaktır. Kanada, Amerika, İngiltere, İrlanda, Avusturalya, Güney Afrika, ve Malta’da uzun dönem dil okullarımız mevcuttur. İrlanda’da dil öğrenimi görürken part-time çalışma imkanı bulunur.

İyi bir eğitim almak ve Amerika’nın dünyaca ünlü New York, Los Angeles, San Fransisco, Miami gibi hareketli şehirlerinde güzel bir zaman geçirmek istiyorsanız Amerika’da dil eğitimi sizin için güzel bir seçenek olacaktır. Dünyaya yayılmış büyük zincir olan dil okullarının müstakil veya üniversite kampüslerinde bulunan şubelerinde eğitim alabilirsiniz. Amerika’da komünite koleji veya üniversite eğitimi almayı planlıyorsanız, üniversitelerle direk anlaşması olan büyük dil okullarında okumanız mümkündür. Amerika, dil eğitimi için dünyanın bir çok ülkesinden bir çok öğrencinin onlarca yıldır tercih ettiği bir destinasyon olmayı halen sürdürmektedir.

Konaklama için seçtiğiniz ülke ve şehre göre aile yanı ve yurt seçeneklerimiz bulunmaktadır. Bu konuda da size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Aile yanı konaklamayı dilinizi geliştirmek için tavsiye ederiz.

BİLGİ ALIN
Dilerseniz bizi arayın, dilerseniz aşağıdaki formda bilgilerinizi bırakın ve inceleyip size en kısa zamanda dönüş yapalım.
@2020 - Tüm hakları saklıdır.
Altyapı ve Tasarım:Multiligo