Göçmenlik
Kanada Göçmenlik

Neden Kanada?

Kanada her zaman bir göçmen ülkesi olmuştur. Kurulduğu günden bugüne ülkenin büyümesinde, kalkınmasında, ve kimliğinin oluşmasında göçmenlerin katkısı, önemi, ve yeri tartışılmazdır. Uçsuz bucaksız toprakları ve sayısız fırsatlarıyla Kanada, her zaman insan gücüne ve yeni bir nefese ihtiyaç duymuştur. Kurulduğu günden beri, birçok farklı göçmenlik programı yürütmüş ve dünyanın her köşesinden sayısız insanı kendi vatanına çekmiştir. Bu insanlar için yeni ülkeleri olmuştur.

Kanada, tek bir millete, dine, renge, kültüre ve hayat tarzına sahip değildir. Dünyanın her köşesinden insanı barındıran bu ülkede, insanlar büyük bir kültürel mozaik zenginliğinde birliktelik icinde yaşama fırsatı bulurlar.

Göçmenlik PROGRAMLARI

Kanada göçmenlik programları ile ilgili 18 yıl once kurulduğumuz günden beri hizmet vermekteyiz. Kanada’da beraber çalıştığımız lisanslı göçmenlik danışmanları ile bugüne kadar 10’u aşkın yatırımcı göçmen ve ailesine ve 50’ye yakın öğrenciye Kanada göçmenlik başvurularında yardım edip onların Kanada vatandaşı olmalarında ön ayak olduk. Tüm süreç boyunca A’dan Z’ye yanlarında olup yardım ettik.

Kanada göçmenliği ile ilgili hizmet alırken, hizmet veren kişilerin ICCRC lisanslı göçmenlik danışmanı olmasına lütfen dikkat edin. Lisanslı Göçmenlik Danışmanı olabilmek için kişinin Kanada vatandaşı olması gerekmektedir.

Kanada’ya göçmenlik yolları:

  1. Yatırımcı Göçmen olarak Kanada’ya gitmek, yüksek miktarlarda yatırım gerektiren bir yoldur. Yatırımcı göçmenlerin belli başlı eyaletler üzerinden başvuru yapmaları ve bu eyaletlerde ikamet etmeleri gerekmekte olan bir yontem mevcuttur. Ya da istedikleri bir şehir/eyalette, belli bir sektörde belirli bir minimum yatırım ile kendilerine ve ailelerine göçmenlik yolu açmaları mümkündür. Eğer yatırımcı göçmenlik ile ilgileniyorsanız, bizimle irtibata geçebilirsiniz. Size gerekli yönlendirmeleri yapmaktan mutluluk duyarız.  
  2. Lise Sonrası Eğitim almak. Sertifika veya Diploma veya Üniversite veya Yüksek lisans veya PhD eğitimi aldıktan sonra Kanada’da bir yıl kalifiye bir iş deneyimi sahibi olup sonra kişinin Kanada göçmenlik başvurusunda bulunması mümkündür. Dil seviyesi, çalışma deneyimi, yaş ve benzeri kriterleri vardır. Bu başvuru türü Express Entry başvurusudur. Bunlarla ilgili detaylı bilgileri öğrencilerimize, beraber çalıştığımız lisanslı göçmenlik danışmanları ile sunmaktayız.
  3. Express Entry ile Türkiye’deyken Kanada göçmenlik başvurusu yapmak da mümkündür. Bu başvuruda eğitim seviyenizin çok yüksek olması, tercihen en az Master yapmış olmanız, belli bir yaşın altında olmanız ve IELTS (uluslararası kabul edilen İngilizce dil sınavından) belli bir seviyeden yüksek puan almış olmanızın yanı sıra birçok başka kriterle birlikte Kanada’nın göçmenlik web sitesinden başvuruda bulunabilirsiniz. Bir profil oluşturarak, göçmenlik başvuru havuzuna girmeniz mümkündür. Kanada hükümeti, her sene bu havuzdan kişilere göçmenlik başvuru daveti yollamaktadır. Gerekli kriterleri sağladığınızı düşünüyorsanız ve başvuru kararınız bu yönde ise bu başvuruyu kendiniz de yapmanız mümkündür.  Ama hukuki İngilizce içeren bir başvuruyu tamamlamak ve başvuru sonrasında hükümet ile diyaloğu takip etmek için profesyonel danışmanlar ile çalışmanız sizin için faydalı olacaktır. Can.be International olarak, Internet üzerinden Express Entry profilinizi oluşturmanızda, başvurunuzda, ve sonra hükümetle diyaloğu takip etmekte, çalıştığımız lisanslı göçmenlik danışmanlarıyla hizmet vermekteyiz.


Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BİLGİ ALIN
Dilerseniz bizi arayın, dilerseniz aşağıdaki formda bilgilerinizi bırakın ve inceleyip size en kısa zamanda dönüş yapalım.
@2020 - Tüm hakları saklıdır.
Altyapı ve Tasarım:Multiligo