Hakkımızda
Hakkımızda

Canbe Eğitim Danışmanlıgi olarak, 2003’ten beri Türkiye’ye: başta Kanada olmak uzere, İngiltere, Amerika, ve Dünyada bir çok ülkede, göçmenlik, sertifika ve diploma programları, lise, lisans, yüksek lisans, dil okulu, ve yaz okulu konusunda danışmalık hizmeti vermekteyiz.

Uzman ekibimizle, bugüne kadar 3000’ni aşkın öğrencimize yurtdışı deneyimi yaşamalarında yardımcı olduk. Kuruluşumuzdan beri  İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Mugla, ve Edirne başta olmak üzere Türkiye’nin birçok illerindeki en iyi İlköğretim Okullari, Liseler, ve Üniversiteler ile çalışmaktayız. Anlaşmalı olduğumuz okullardan gelen öğrencilerimizin yanı sıra  öğrencilerimizin %60’ı referans üzerine bize ulaşmaktadır. Memnuniyetiniz bizim için çok değerli. Yurtdışında öğrencilerimizi yerleştirdiğimiz okulları ve konakladıkları yurtları ve homestayleri (aileleri) büyük bir titizlikle seçiyoruz. Temsilcisi olduğumuz eğitim kurumları, diplomaları hem kendi bulundukları ülkelerde  hem de diğer tüm gelişmiş ülkelerde denkliği olan prestijli eğitim kurumlarıdır.

Türkiye ve Kanada’da: ofisleri, yaşam ve bilgi birikimi, ve eğitim sektorunde her 2 ülkede de şirketi olan ender veya tek kuruluşuz. İstanbul, Edirne, İzmir, Ankara, Berlin, Vancouver, Toronto, Calgary, ve Montreal’de iletişim birimlerimiz ve ofislerimiz bulunmaktadır. Kanada’da Toronto, Vancouver, ve Montreal şehirlerinde aktif olan Kanada şirketimizle , sadece Türk öğrencilere değil, dünyanın tüm ülkelerinden gelen öğrencilere de hizmet vermekteyiz. Birçok Kanada dil okulu, lise, ve kolejle, Kanada’da anlaşmalı olarak çalışmaktayız.

Amatör bir ruh ve profesyonel bir hizmet anlayışı ile öğrencilerimize sadece okul seçimlerinde değil; okul başvuruları, vize işlemleri, konaklama hizmetleri, sigorta, lojistik destek, yurtdışı adaptasyon süreci, ve göçmenlik gibi birçok konuda yardımcı olmaktayiz. 20. yılımıza yaklaşırken, halen ilk günkü heyecanla ve gelecege guven ve umutla bakan adımlarla yol alıyoruz. Sizlere yardım ve hizmet etmekten mutluluk duyacağız. 

BİLGİ ALIN
Dilerseniz bizi arayın, dilerseniz aşağıdaki formda bilgilerinizi bırakın ve inceleyip size en kısa zamanda dönüş yapalım.
@2020 - Tüm hakları saklıdır.
Altyapı ve Tasarım:Multiligo