Uzun Dönem Dil Okulu
Hizmetlerimiz Uzun Dönem Dil Okulu

İyi bir eğitim hayatı veya kariyerinizde ilerlemek için iyi bir İngilizce bilgisi’nin günümüz çağındaki gerekliliğinin hepimiz farkındayız. İyi bir İngilizce bilginiz yoksa iyi bir iş bulabilmeniz imkânsız hale gelmiş durumda. İyi bir İngilizce bilgisi ile yurtdışında iş imkanları da size kapılarını açabilir. Türkiye’de öğrendiğiniz İngilizce’nizin size sağlayacağı avantaj, yurtdışında akıcı bir İngilizce konuşma seviyesine gelebilmek için daha az zaman harcamanızdır. Yeterli bir İngilizce eğitiminiz varsa 3-4 ay, ama yoksa 6 ay ve üzeri bir eğitim, sizin için doğru tercih olacaktır. Kanada, Amerika, İngiltere, İrlanda, Avusturalya, Güney Afrika, ve Malta’da uzun dönem dil okullarımız mevcuttur. İrlanda’da dil öğrenimi görürken part-time çalışma imkanı bulunur.

Dil eğitiminden sonra kolej, yüksek öğrenim, ve göçmenlik düşünüyorsanız Kanada sizin için doğru tercih olacaktır. 1.5 ayın üzerindeki programlarda Kanada daha ekonomik seçenekler sunmaktadır. İstediğiniz bir dil okulunu ya da bizim daha sık çalıştığımız IELTS tarzı uluslararası kurumların tanıdığı ve akademik geçişe uygun (kolej veya üniversite) dil okullarını tercih edebilirsiniz.

Konaklama için seçtiğiniz ülke ve şehre göre aile yanı ve yurt seçeneklerimiz bulunmaktadır. Bu konuda da size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Aile yanı konaklamayı dilinizi geliştirmek için tavsiye ederiz. Kanada’da kendi homestay şirketimiz ile, diğer ülkelerde ise partner olarak çalıştığımız şirketlerle size bu imkanı sağlamaktayız.

BİLGİ ALIN
Dilerseniz bizi arayın, dilerseniz aşağıdaki formda bilgilerinizi bırakın ve inceleyip size en kısa zamanda dönüş yapalım.
@2020 - Tüm hakları saklıdır.
Altyapı ve Tasarım:Multiligo