Güney Afrika (Vizesiz Dil Okulu ve Yaz Okulu)
Diğer Güney Afrika (Vizesiz Dil Okulu ve Yaz Okulu)

Güney Afrika Cumhuriyeti veya daha yaygın adıyla Güney Afrika, Afrika kıtasının en güneyinde yer alan bir ülkedir. Ülkenin doğusunda Hint Okyanusu, güney ve güneybatısında Atlas Okyanusu bulunmaktadır.

Başkentleri: Pretoria (yürütme), Cape Town (yasama) ve Bloemfontein (yargı)
Para Birimi: Rand (ZAR)
Yönetim Şekli: Federatif Cumhuriyet
Devlet Başkanı: Cyril Ramaphosa

Neden Güney Afrika?

Güney Afrika önemli büyük şehirlerinde yaşayan Avrupalı göçmenlerin ve Afrika kökenli vatandaşlarının sokaklarında İngilizce konuşulduğu büyük bir ülkedir. İngilizce eğitim alabileceğiniz ve pratik yapma imkânı bulabileceğiniz, Türkiye’ye 3 aya kadar vize uygulamayan bir ülkedir. Bu imkândan yararlanabilmeniz için orada bir dil okuluna kaydolmanız yeterlidir. Dil okuluna başladıktan sonra 3 aydan daha uzun süre kalmak isterseniz oradan programınızı ve vizenizi uzatmanız mümkündür. Türkiye ile aynı zaman diliminde olması, yaşam masraflarının diğer İngilizce konuşulan ülkelere göre daha az olması, ve bilinen dil okullarının bile diğer ülkelere göre fiyatlarının daha düşük olması en başta gelen avantajlarındandır.

Cape Town

Beraber çalıştığımız okulların bulunduğu bu şehir, güvenli, ülkede yaşayan Avrupalı göçmenlerin çoğunluğunun bulunduğu, ve ülkenin en turistik şehridir. Ayrıca Cape Town, eşsiz doğa güzelliklerinin yanında, bütün Afrika kıtasının ticaret ve ekonomi merkezlerindendir. Cape Town şehrinde, İngilizce’nizi geliştirmenin yansıra, eşsiz güzellikleri ve eğlenceli hayatıyla unutamayacağınız bir deneyim edineceksiniz.

İngilizce öğrenmek/geliştirmek için aklınıza gelen ilk şehirler arasında olmayan Cape Town, daha ucuz ve kaliteli bir eğitim almak isteyen ve yeni kültürler tanımak isteyenler için çok bilinmeyen bir fırsattır. Daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

BİLGİ ALIN
Dilerseniz bizi arayın, dilerseniz aşağıdaki formda bilgilerinizi bırakın ve inceleyip size en kısa zamanda dönüş yapalım.
@2020 - Tüm hakları saklıdır.
Altyapı ve Tasarım:Multiligo